language

ورود به سیستم

بازیابی کلمه عبور

بازگشت

اطلاعیه ثبت نام

جهت دریافت اطلاعات راهنمای مقالات و شرکت در کنگره ثبت نام در سایت الزامی است بدین جهت می بایست با ورود به منوی سمت راست در قسمت ثبت نام اطلاعات خود را وارد کرده و پیام تایید ثبت نام را دریافت کنید.

تذکر مهم: جهت وارد کردن اطلاعات در هر قسمت فرم ثبت نام، سرعت مهم است و تعلل در تایپ کردن منجر به بروز خطا و حذف اطلاعات می گردد.

علاقمندان می توانند برای ارائه هرگونه پیشنهاد و انتقاد به دبیر خانه چهارمین کنگره استانی تاریخ معماری و شهرسازی ایران در استان قم به قم، خیابان انقلاب اسلامی، کوچه 17، خانه تاریخی زند مراجعه کنند.

همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن: 37740492-025 تماس حاصل نمایید.

ایمیل دبیرخانه به آدرس : qom95secretariat@gmail.com

 

نحوه ثبت نام در سایت چهارمین کنگره تاریخ معماری و شهرسازی ایران (استان قم)

  1. ابتدا آدرس سایت را به صورت  http://qom.chaui.ir/ در مرورگر خود وارد کنید

  2.  بر روی گزینه "ثبت نام" که در شکل زیر به وسیله کادر سبز رنگ نمایش داده شده است کلیک کنید.

  3. با این کار به صفحه مربوط به تکمیل اطلاعات به منظور ثبت نام انتقال داده می شوید که به صورت زیر می باشد.

حال به تشریح چگونگی وارد کردن اطلاعات مربوط به هر کدام از قسمت های این صفحه می پردازیم: 

1 ) جنسیت خود را از کادر مربوطه انتخاب کنید.

2) نام و نام خانوادگی (به فارسی) و کد ملی (10 رقمی) خود را در قسمت های مربوط به خودشان مانند مثال زیر وارد کنید.

توجه داشته باشید که ستاره قرمز رنگی که بالای بعضی از موارد بالا وجود دارد، نشان دهنده این است که وارد کردن این اطلاعات ضروری می باشد و در صورت وارد نکردن آن ها ثبت نام شما انجام نمی شود و فاقد اعتبار خواهد بود.

شماره تلفن همراه و ثابت خود (الزامی) را همانند مثال بالا در قسمت های مربوطه وارد کنید.

 3 ) آدرس وب سایت خود (اختیاری) را نیز در این قسمت می توانید وارد کنید.

4) آدرس وب سایت خود (اختیاری) را نیز در این قسمت می توانید وارد کنید ولی از آنجایی که این گزینه فاقد ستاره قرمز رنگ می باشد همانطور که در بالا توضیح داده شد، وارد کردن ان الزامی نیست.

توجه داشته باشید که می توانید نوع شماره تلفن و یا اطلاعات دیگر خود را با استفاده از گزینه ای که رو به روی آن ها قرار دارد، مشخص کنید. و با استفاده از علامت + آبی رنگی که در شکل زیر مشاهده می کنید، می توانید چندین شماره تلفن مختلف از جمله شخصی، کاری و ... را به این قسمت اضافه کنید. تنظیمات گفته شده در این قسمت برای اطلاعات دیگر نیز وجود دارد و این تنظیمات را می توانید برای هر یک از آن ها مطابق میل خود و به دلخواه شخصی سازی کنید. 

توجه داشته باشید که شماره تلفن ثابت شما باید شامل 8 رقم باشد و نباید کد استان قم را وارد کرد.

5)نشانی دقیق خود (الزامی) را در همانند شکل بالا وارد کنید و در صورت نیاز می توانید نشانی های دیگری نیز به این قسمت همانطور که در  بالا توضیح داده شد اضافه کنید.

6) استان خود را استان قم و شهر محل سکونت خود (الزامی) را انتخاب کنید.

7) پست الکترونیکی (الزامی) خود را نیز همانند شکل بالا وارد کنید.

 8) یک کلمه عبور برای خود انتخاب کنید. عبارت وارد شده در این قسمت پس از تایید نهایی برای وارد شدن به حساب کاربری شما نیاز خواهد8 شد. پس آن را به دقت به خاطر بسپارید. سعی کنید کلمه عبور انتخابی را بیش از حد ساده انتخاب نکنید تا از وارد شدن افزاد دیگر و سوء استفاده های احتمالی جلوگیری کنید.

در صورتی که کلمه عبور مناسبی را به خاطر نیاوردید می توانید از گزینه پیشنهاد که رو به روی آن قرار دارد استفاده کنید. در صورت استفاده از این گزینه رمز عبور پیشنهادی برای شما به حالت نمایش در می آید و به صورت اتوماتیک در کادر قرمز  × های "کلمه عبور" و "تکرار کلمه عبور" نوشته می شود. در صورتی که تمایل به انتخاب رمز عبور پیشنهادی نداشتید، می توانید از گزینه رنگی که بالای آن وجود دارد استفاده کنید و رمز عبور دیگری را برگزینید.

 

9) در قسمت بعدی می بایست عکس پرسنلی (الزامی) خود را در قسمت نشان داده شده آپلود کنید. بدین منظور می بایست فایل اسکن شده این عکس را در اختیار داشته باشید. با کلیک بر روی انتخاب فایل می بایست مسیری که عکس شما در آن واقع شده است را مشخص نمایید. وارد کردن سایر عکس های دیگر یعنی عکس های مربوط به مدرک تحصیلی، کارت ملی و ... اختیاری می باشند. در انتها نیز بر روی تیک گزینه مربوط به "من ربات نیستم" کلیک کرده و درصورتی که سوالی از شما پرسیده شد به آن پاسخ صحیح بدهید (معمولا تصویری برای شما به نمایش درمی آید و سوالی در مورد ان پرسیده می شود.) و گزینه ارسال را انتخاب کنید

تأییدیه فعالسازی حساب کاربری شما از طریق آدرس ایمیلی که در فرم ثبت نام وارد کرده اید به اطلاع شما خواهد رسید.

10) پس از در یافت تأییدیه ثبت نام از طریق ایمیل به صفحه اصلی سایت مراجعه کرده و بر روی گزینه ورود به سیستم کلیک کنید.

در پنجره باز شده پست الکترونیک و رمز عبور خود را که در فرم ثبت نام وارد کردیه اید، وارد کنید و سپس بر روی گزینه "ورود" کلیک کنید تا وارد صفحه شخصی خود شوید.